Jakie meble są teraz w modzie?

Od dwóch sezonów w meblarstwie modna jest biel. Białe są fotele, kanapy i meble łazienkowe. Innym trendem są meble w jaskrawych barwach, na przykład: w malinowym czy w seledynowym. Meble w jasnych kolorach idealnie będą też wyglądały w kuchni. Pomieszczenie rozświetlą także szafy wnękowe wyprodukowane z jasnego drewna bukowego czy brzozowego. W małej kuchni bardzo dobrze sprawdzą się pojemniki relingowe o konkretnej funkcji, na przykład do przechowywania noży czy innych sztućców.

Mieszkania w Polsce mają mały metraż. Największym problemem są niewielkiej wielkości kuchnie. Warto jest zagospodarować je tak, aby były praktyczne i przytulne. Jak osiągnąć taki efekt? Jeśli kuchnia jest mała to dobrze jest zdecydować się na zlewozmywak jednokomorowy, niewielką lodówkę oraz wąską kuchenkę. Dobrym rozwiązaniem jest wybór sprzętów kuchennych o wielu funkcjach (np. piekarnika z mikrofalą).

Jeżeli zależy nam na tym, żeby niewielkie pomieszczenie było idealnie zagospodarowane, dobrze jest zdecydować się na szafy na wymiar. Należy skontaktować się z firmą produkującą meble na zamówienie i przedstawić swoje oczekiwania. Pracownicy firmy pokażą nam swoje szkice i jeżeli je zaakceptujemy, to przystąpią do wykonywania szaf. Należy pamiętać o szczegółach, np. o wyborze klamek, jakie będą dobrze dobrane do szaf.

Kuchnie Wrocław