Co daje wynajem długoterminowy

W obecnych czasach masa firm wybiera wynajem długoterminowy samochodu. W większości wypadków są to firmy, które wymagają samochodów sezonowo czy w okresie wykonywania kontraktów. Zakłady które dopiero co zaczynają pomału się rozkręcać, pojawiają się na rynku, przedsiębiorstwa które są agencjami firm obcokrajowych, jak i te które chcą odciążyć oddział przewozu.

Jest to usługa, która opiera się na sprzedaży konsumentowi pewnych charakterystycznych rozwiązań dotyczących transportu w spółce, bez przymusu zakupu samochodów, wzbogacona o usługi zarządzania nimi. Umowa taka może być podpisana nawet na czas kilku lat. Zapłata jest różna w zależności od okresu na jaki jest sygnowana umowa. Niezmiernie wiele spółek zajmuje się takiego typu usługami, w tym także Ford. Dostarcza on niezmiernie prosty sposób zarządzania wozami, jak i doskonałą ochronę wydatków. Przedsiębiorstwa, które zdecydowane są na wynajem długoterminowy otrzymują sporo dodatków. Za jednakową odgórnie ustaloną miesięczną zapłatą, za którą otrzymują pojazdy, znajdujące się pod opieką konsultanta. Nie ma potrzeby zasilać działu logistycznego, mogą go ograniczyć bądź nawet zlikwidować co ma rzetelny przekład na zyski firmy.

Są zwolnione z wykonywania rewizji stanu sprawności pojazdów, mają zagwarantowane obniżenie kosztów powiązanych z używaniem samochodów. Ford nie ściąga żadnych wypłat początkowych, a także zapewnia interesujące ceny. Każdy klient, jaki zdecyduje się wykorzystać takie podejście ma zapewnioną szybką i zawodową obsługę. W zestaw wynajmu wchodzi m. in.: kupno samochodu, zamontowanie specjalnego ekwipunku, pełen pakiet ubezpieczenia, rejestracja samochodów, fachowy serwis, wymiana opon, jak również sprzedanie wozu po upływie całego okresu najmu. Na dodatek zawierając umowę z marką Ford w przypadku wynajmowania samochodów dostawczych zaręcza on okazję odliczenia całego podatku VAT z części serwisowej jak i tej finansowej.